Zawody w tenisie stołowym rozegrane zostaną w dniach 17-21.05.2017 r. w Drzonkowie.
Regulamin

WYNIKIhttp://www.pzts.pl/komunikaty/indywidualne-i-druzynowe-mistrzostwa-polski-kadetow---xxiii-oom-drzonkow-18---21-maja-2017-r

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

Msc województwo Suma
1 śląskie 72
2 dolnośląskie 71,42
3 lubuskie 70,5
4 małopolskie 64,5
5 mazowieckie 56,5
6 podkarpackie 42,5
7 lubelskie 33
8 pomorskie 25,5
9 podlaskie 24
10 warmińsko-mazurskie 23
11 wielkopolskie 21,5
12 opolskie 21,5
13 łódzkie 20,5
14 kujawsko-pomorskie 13,5
15 zachodniopomorskie 7,17
16 świętokrzyskie 4,5

KLASYFIKACJA KLUBÓW

Msc klub sportowy Suma
1 ZKS Drzonków 49
2 MKS ROKITA Brzeg Dolny 27,75
3 KU AZS UE Wrocław 23,67
4 KTS Mysłowice 20,5
5 KS GORCE Nowy Targ 19,5
6 KSS ANDROMEDA Warszawa 19,5
7 UKS DOJLIDY Białystok 17,5
8 KS DEKORGLASS Działdowo 17
9 MTS Kwidzyn 16
10 LKTS Luboń 15,5
11 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 15
12 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów 14
13 KS SPÓJNIA Warszawa 13
14 LUKS STAL Osowiec 13
15 UKTS SOKÓŁ Orzesze 11,5
16 SCKiS HALS Warszawa 11,5
17 MLKS NURT Przemyśl 11
18 UKS ROKICIE Szczytniki 10,5
19 LKS ODRA Głoska 10,5
20 LUKS Skrzyszów 10
21 niestowarzyszony 10
22 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 10
23 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 9,5
24 GMKS STRZELEC Frysztak 9,5
25 LUKS FALA Piotrawin 8,5
26 MKS LEWART AGS Lubartów 8
27 UKS RETURN Piaseczno 8
28 KS BRONOWIANKA Kraków 7,5
29 UKS HURAGAN Sosnowiec 7
30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa 6,5
31 MKS EMDEK Bydgoszcz 6,5
32 AZS UMCS Lublin 6
33 LZS SKS Raszówka 5,5
34 UKS ŻACZEK Fajsławice 5
35 KS MARTEX Rybnik 5
36 LKS Piotrowice 4,5
37 MKS TARNOVIA Tarnów 4,5
38 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4,5
39 LZS Żywocice 4
40 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 4
41 KS SYGNAŁ Lublin 4
42 UKS SKOCZEK Sopot 3,5
43 MKS JEDYNKA Łódź 3,5
44 KTS Wysokie Mazowieckie 3,5
45 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 3,5
46 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 3,5
47 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 3
48 KU AZS PWSIiP Łomża 3
49 PIKTS WOBISTAL Piotrków Trybunalski 3
50 KU AZS AJD Częstochowa 3
51 LZS VICTORIA Chróścice 3
52 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 2,5
53 UKS TKKF MOSiR Dukla 2,5
54 GKTS Gdańsk 2,5
55 MUKS JEDYNKA Pszów 2,5
56 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2,5
57 UKS ZALEW Stepnica 2,17
58 KTS Sandomierz 2
59 MSZS Świdwin 2
60 UMKS KSIĘŻAK Łowicz 1,5
61 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 1,5
62 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 1,5
63 SMS Włodawa 1,5
64 ULKS Barcin 1,5
65 UKS CHAMPION Police 1,5
66 MLKS SPARTA Złotów 1,5
67 UKS CZARNI Pieszcz 1,5
68 LUKS Chełmno 1,5
69 KTS MOKSiR Zawadzkie 1,5
70 GLKS ORLĘTA Krosnowice 1,5
71 UKS ORLĘTA Bilcza 1,5
72 ULKTS Pszczyna 1,5
73 LKS STRAŻAK Bratkówka 1,5
74 GUKS Gorzkowice 1,5
75 KS POLONIA Śmigiel 1,5
76 AS PROGRES Kraków 1,5
77 GKS SMECZ Górzyca 1
78 LUKS STRASZYN Straszyn 1
79 KS AZS AWFiS Gdańsk 1
80 STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska 1
81 UKS CHROBRY Gizałki 1
82 KS LEGION Skierniewice 1
83 LUKS KUSY Laskowice 1
84 LUKS RADOŚĆ Porzecze 1
85 UKS SMECZ Konin 1
86 UKS ŻAK Gierałtowiec 1
87 UKTS Lubsko 1
Program zawodów