KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW po wszystkich zakończonych dyscyplinach: (szachy, warcaby, zapasy, judo, szermierka, piłka siatkowa, brydż, tenis, tenis stołowy, badminton, taekwondo, skoki na trampolinie, gimnastyka artystyczna, gimnastyka sportowa)

Msc Województwo PKT
1 śląskie 1378,50
2 mazowieckie 1262,00
3 wielkopolskie 1173,50
4 małopolskie 919,50
5 dolnośląskie 813,42
6 pomorskie 685,00
7 zachodniopomorskie 611,17
8 warmińsko-mazurskie 531,00
9 kujawsko-pomorskie 504,50
10 łódzkie 488,50
11 lubelskie 486,50
12 lubuskie 353,50
13 podkarpackie 350,00
14 opolskie 259,00
15 podlaskie 238,00
16 świętokrzyskie 122,50

KLASYFIKACJA MEDALOWA po wszystkich zakończonych dyscyplinach: (szachy, warcaby, zapasy, judo, szermierka, piłka siatkowa, brydż, tenis, tenis stołowy, badminton, taekwondo, skoki na trampolinie, gimnastyka artystyczna, gimnastyka sportowa)

Msc Województwo z s b Suma
1 wielkopolskie 24 20 33 77
2 małopolskie 19 23 28 70
3 mazowieckie 19 20 31 70
4 śląskie 14 24 35 73
5 pomorskie 14 9 12 35
6 zachodniopomorskie 13 7 17 37
7 dolnośląskie 12 11 23 46
8 warmińsko-mazurskie 12 10 17 39
9 lubelskie 11 7 10 28
10 kujawsko-pomorskie 9 5 9 23
11 opolskie 7 3 8 18
12 lubuskie 5 5 9 19
13 podkarpackie 4 6 6 16
14 świętokrzyskie 1 3 2 6
15 łódzkie   8 9 17
16 podlaskie   3 6 9

KLASYFIKACJA KLUBÓW (pierwsze 200 klubów)

Msc. Kluby PKT OOM
1 MKS KUSY SZCZECIN 192
2 TS Wisła Kraków 175
3 AZS AWF WARSZAWA 156
4 AZS Oś. Poznań 142
5 KS AZS AWF Poznań 121
6 UKS ATENA GDAŃSK 110
7 CWZS "Zawisza" KG Bydgoszcz 105
8 Olsztyn AZS UWM 99
9 KKSZ KONIN 98
10 GKS Czarni Bytom 91
11 Olsztyn Start 87
12 Trefl Gdańsk SA 83,34
13 UKS "SMS Olsztyn" 76
14 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 75
15 LUKS SUPLES (Kraśnik) 75
16 RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom) 71
17 KU AZS UW Warszawa 71
18 KS AZS AWF Kraków 69
19 MKZ UNIA (Racibórz) 69
20 UKS Judo Wolbrom 66
21 KS Górnik Bytom 65
22 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 63
23 MLKS AGROS (Żary) 63
24 KS "Iskra" Zabrze 61
25 AKS Piotrków Trybunalski 61
26 PTG "Sokół" Kraków 59
27 KS Jastrzębski Węgiel 56,67
28 UKS Olimpia Dwójka Kraków 56,5
29 AKS Rzeszów 55
30 AZS AWF Wrocław 54
31 UKS 13 BIAŁYSTOK 53
32 MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 53
33 TMS SOSNOWIEC 52
34 MKS Gdańsk 51
35 KS "Korona" Kraków 51
36 UKS Roszada Lipno 50
37 APS Rumia 50
38 NTS Trójka Nakło n/Notecią 50
39 KS SOBIESKI (Poznań) 50
40 ZKS Drzonków 49
41 MKS Juvenia Wrocław 45
42 LKS MAZOWSZE (Teresin) 43
43 Opole OK Tkd. 42
44 SGA Gdynia 42
45 Śrem Rapid 42
46 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 42
47 KS SZPADA WROCŁAW 42
48 Kórnik UKS Oaza 40
49 Borne Sulinowo ULKST 39
50 Mszana Dolna UKS Koryo 39
51 Advantage Bielsko Biała 38,5
52 GOK Gwiazda Dobrzen Wielki 38
53 KT Legia Warszawa 38
54 PKSZERM WARSZAWA 38
55 MKS Victoria Jawor 37
56 WKS Grunwald Poznań 37
57 RMKS RYBNIK 37
58 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 36
59 SKS FLESZ ŚWIDNICA 36
60 BUDOWLANI TORUŃ 36
61 MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 35,42
62 WKS Śląsk Wrocław 35
63 UKS Olimp Nowa Sól 34
64 Długie Stare Dragon 34
65 UKS Unia Bieruń 33,5
66 WROCŁAWIANIE 33
67 MKS "Pałac Młodzieży" Katowice 33
68 KSGA "Legion" Warszawa 33
69 DeSki Warszawa 33
70 MUKS Libero Basznia Dolna 33
71 UKS "Jantar" Gdynia 32
72 MOSiR (Grajewo) 31
73 MKS CZARNI (Połaniec) 31
74 DRAGON ŁÓDŹ 31
75 WLKS Nowe Iganie 30
76 UKS ZST Lubsko (Lubsko) 30
77 SPS Sparta Braniewo 30
78 MLUKS (Karlino) 30
79 KSz Polonia Wrocław 30
80 KS AZS Wratislavia Wrocław 30
81 UMKS-MOS Wola W-wa 29,17
82 Rakoniewice UKS Smoki 29
83 MKS ROKITA Brzeg Dolny 28,75
84 LKS TechnikGłubczyce 28,5
85 Bydgoszcz UKS 10 28
86 ZKS (Koszalin) 28
87 UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie 28
88 UKBS Dąbrówka Poznań 28
89 LMKS (Krasnystaw) 28
90 LKS CERAMIK (Krotoszyn) 28
91 Kraina Siatkówki Wrocław 27,5
92 BKB Bolesławiec 27,5
93 BUKS MDK-MOSM Bytom 27,5
94 UKS Struga Marki 27
95 Warszawa UKS G-8 27
96 LKS ISKRA (Spiczyn) 27
97 UKS MASTER (Łódź) 26
98 Świnoujście Pomorze 26
99 SGA Bielsko-Biała 26
100 KJ AZS Opole 26
101 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25
102 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25
103 Jarocin Bi. Tygrysy 25
104 UKS Sparta Volleyball Kraków 24,59
105 Kórnik UKS Tkd. 24
106 UKS Yuko Józefów 24
107 UKS "Kopernik" Wrocław 24
108 TKG Olimpijczyk Torun 24
109 KS Piast Feliksów 24
110 D' ARTAGNAN URSYNÓW 24
111 KU AZS UE Wrocław 23,67
112 UMKS - PMOS Chrzanów 23
113 Kościan Sokół 23
114 KS Judo Gwardia Koszalin 23
115 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 23
116 UKS Conrad Gdańsk 23
117 KS Espadon Szczecin 22,92
118 KS AZS-AWF Wrocław 22,92
119 MMKS Kędzierzyn-Koźle 22,5
120 ZKS Stal Rzeszów 22
121 ZLKS ZAGŁĘBIE (Wałbrzych) 22
122 KS Akademia Judo Poznań 22
123 HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice) 22
124 UKS Lider Konstantynów Ł. 21,25
125 UKS MDK OLIMP LUBIN 21
126 Wolsztyn TKD Wolsztyn 21
127 Bełżyce Zespół Sz. 21
128 Bogatynia Grom 21
129 Jarocin UKS Tkd 21
130 UKJ AszWoj Warszawa 21
131 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21
132 RCS Czarni Radom 20,83
133 KTS Mysłowice 20,5
134 Klub Gimnastyczny Radlin 20
135 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 20
136 UKS As Zielona Góra 20
137 MLUKS ZAPASY (Włodawa) 20
138 Goplania Inowrocław 20
139 KS SPÓJNIA Warszawa 20
140 KS GORCE Nowy Targ 19,5
141 KSS ANDROMEDA Warszawa 19,5
142 Puławy ULKS Andros 19
143 ZTS SOKÓŁ (Lublin) 19
144 TS Judo Gryf Słupsk 19
145 KS AGROS (Zamość) 19
146 TS Koset Grudziądz 18,75
147 OTPS Nike Ostrołęka 18,75
148 LTS Legionovia Legionowo 18,75
149 MMKS Maraton Świnoujście 18,33
150 ULKS BIZON (Milicz) 18
151 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 18
152 UKS Judo Mysłowice 18
153 UKS-I BOHUN TORUŃ 18
154 JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 18
155 LKS ORZEŁ (Namysłów) 18
156 UKJ Ryś Warszawa 18
157 UKJ Lemur Warszawa 18
158 LUKS (Stróża) 18
159 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 17,5
160 MKS MOS Wieliczka 17,5
161 UKS DOJLIDY Białystok 17,5
162 Klub Sportowy "Legia" Warszawa 17
163 Środa Wlkp. UKS Tkd. 17
164 UKS RIPOSTA OLSZTYN 17
165 ZTA (Zgierz) 17
166 UKS "Irina" Warszawa 17
167 UKS OLIMP Gimnazjum Kętrzyn 17
168 MLKS SOKÓŁ Lubawa 17
169 UKS IRON BULLS (Bielawa) 17
170 KS DEKORGLASS Działdowo 17
171 SKF OLIMP (Kostrzyn) 17
172 MLUKS GWIAZDA (Szczuczyn) 17
173 UAKS PODLASIE (Białystok) 17
174 KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 17
175 KOLEJARZ 24 KATOWICE 17
176 UKS Orzeł Malbork 16,67
177 Energa Gedania Gdańsk SA 16,67
178 KS Metro Warszawa 16,66
179 MKS Zorza Wodzisław Śląski 16,25
180 MOSM Tychy 16,25
181 KS "Orion" Łodygowice 16
182 ZUKS SIŁA (Mysłowice) 16
183 Łódź AZS 16
184 MUKS Stoczek 45 Białystok 16
185 MLKS WISŁA (Świecie) 16
186 KS WISŁOKA (Dębica) 16
187 UKS Czternastka Warszawa 16
188 MTS Kwidzyn 16
189 LKTS Luboń 15,5
190 WTS Orzeł Warszawa 15
191 Białostocka Akademia Siatkówki 15
192 SUKSS Suwałki 15
193 Września UKS Hwarang 15
194 STK Sopot 15
195 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 15
196 KS MaKo Wrocław 15
197 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 15
198 niestowarzyszony 14,5
199 BKS Chemik Bydgoszcz 14,25
200 MUKS ABiS-SP 64 Łódź 14,17